محل تبلیغات شما

تهران سینما های زیادی دارد و هر روز تعداد زیادی از ساکنان تهران برای گذراندن ساعاتی خوش و دیدن فیلم به این سینما ها می روند. برخی از این سینما ها به تازگی ساخته شده است و بعضی دیگر از سینما های قدیمی به شمار می روند.

پردیس سینمایی کوروش یکی از سینماهایی است که در سال های خیر ساخته شده است در زیر به معرفی این پردیس سینمایی می پردازیم.

پردیس سینمایی کوروش جزو بهترین و بزرگترین پردیس های سینمایی تهران به شمار می رود که در مجتمع فرهنگی تفریحی کوروش واقع شده و طبقات سوم تا ششم مرکز خرید کوروش به این پردیس سینمایی اختصاص داده شده است. پردیس سینمایی کوروش با ۱۲ سالن و ۳۲۰۰ نفر ظرفیت مجهز به مدرن ترین امکانات و تجهیزات صوتی و تصویری برای اکران فیلم ها، اجرای کنسرت، برگزاری تئاتر و همایش هاست. نام سالن های این پردیس سینمایی از نام سینماهای قدیم ایران از همانند «گرند سینما»، «سینما فاروس»، «سینما لاله زار»، «سینما شهرزاد»، «سینما رکس»، «سینما مایاک»، «سینما خورشید نو»، «سینما کریستال»، «سینما متروپل»، «سینما ونوس» و… گرفته شده است. از جمله امکانات پردیس سینمایی کوروش می توان به رستوران VIP، کافه، بوفه فروش تنقلات، مهد کودک برای نگهداری کودکان ۳ تا ۶ سال، شهربازی، یک گالری مناسب برای برگزاری انواع نمایشگاه از جمله نمایشگاه مجسمه، نمایشگاه عکس، نمایشگاه نقاشی، نمایشگاه کتاب و پارکینگ اشاره داشت.

 

سینما ملت

پردیس سینما گالری ملت با معماری خاص و ویژه ای که دارد و همچنین امکاناتی که به آن مجهز است، یکی از بهترین سینماهای تهران به شمار می رود که در جنوب غربی پارک ملت واقع شده است. ساختمان این سینما توسط رضا دانشمیر و کاترین اسپریدونف، موسسان شرکت مهندسان مشاور حرکت سیال، طراحی شده که این طراحی زیبا موفق به کسب جایزه پروژه منتخب در فستیوال ۲۰۰۹ بارسلونا و رتبه اول جایزه معمار در سال ۱۳۸۷ شود. پردیس سینمایی ملت دارای چهار سالن مجهز با ظرفیت ۲۸۰ نفر و همچنین یک سالن ویژه با ظرفیت ۳۰ نفر می باشد. یکی از سالن های این سینما برای برگزاری همایش ها، میزگردها و کنسرت ها نیز مناسب است. همچنین در پردیس سینمایی ملت گالری های مختلف از جمله گالری نقاشی و عکاسی و فروشگاه های محصولات فرهنگی نیز برگزار می شود. از جمله امکانات پردیس سینما گالری ملت می توان به چندین رستوران و کافه، بوفه، سالن های تخصصی با کیفیت عالی، سرویس بهداشتی، فروشگاه های عرضه کالاهای فرهنگی، دسترسی به پارک ملت، داشتن فضای سبز و منظره ای زیبا و پارکینگ اشاره داشت.


سایت سرگرمی و تفریحی پردیس ,سینمایی ,سینما ,«سینما ,سالن ,کوروش ,پردیس سینمایی ,سینمایی کوروش ,پردیس سینما ,سینما گالری ,اشاره داشت ,پردیس سینمایی کوروش ,پردیس سینم منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فابریک یدک armandnet.com همه چی موجوده آپديت نود 32 - لايسنس نود 32 - يوزرنيم و پسورد نود 32 در مورد تعمیرات لوازم خانگی درمان و رهایی عشقه ماه و ستاره عشق مطالب تور و گردشگری همه چی اینجاست